Stůl do zasedací místnosti

Srdcem každé firmy je zasedací místnost, kde probíhají porady, setkání s klienty i oslavy úspěchů. Třímetrový stůl by za normálních okolností vyžadoval dodatečné nohy pro zpevnění. Navrhli jsme však zesílenou konstrukci, která nevyžaduje přídavné podpěry, a proto může okolo stolu pohodlně sedět až dvanáct lidí najednou.CHCI VĚDĚT VÍCE?
KLIENT

KHS Digital
Zlín
2019

Návrh: Studio COSMO

ZADÁNÍ

Základním požadavkem bylo aby se v zasedací místnosti usadilo až 14 lidí. Protože se jedná o stůl na firemní meetingy, bylo důležité aby konstrukce neměla přídavné podpůrné nohy a kolegové vedle sebe mohli sedět pohodlně a bez omezení. Protože celý interiérový návrh působí odlehčeně a pracuje s jednoduchými liniemi i stůl měl s touto představou ladit. Dominantou pak měla být stolová deska s intarzií firemního loga.

Další case studies

Interiér agentury KHS

Industriální prostor v budově zlínského Svitu si žádal komplexní řešení s dotykem surových materiálů. Ve spolupráci s architektkou jsme vytvořili dělicí příčky i stůl do zasedací místnosti, který i přes svou velikost působí odlehčeně a minimalisticky.

+UKÁZAT